Wat ooit begon als een klein metselbedrijf, is uitgegroeid tot een aannemingsbedrijf en ontwikkelaar met vestigingen in 't Harde, Ermelo en Vorchten. Familiebedrijf Prins Bouw vierde in 2024 het honderdjarig jubileum. Zo'n honderd Prins Bouwers werken dagelijks aan uiteenlopende projecten, van woningbouw, verbouw, utiliteitsbouw tot renovatie en restauratie. Met aanhangwagens van ons.
Eric Platte is projectleider bij Prins Bouw en al 30 jaar in dienst. Hij herinnert zich nog goed hoe het allemaal begon. "Ik ken Eric Noorderijk van sportfestiviteiten. Toen onze vorige leverancier stopte, moesten we op zoek naar een nieuwe partij voor aanhangwagens. Ik dacht meteen aan Van der Horst." Inmiddels heeft Prins Bouw ongeveer vijftien aanhangwagens van ons. Eric (Prins Bouw): "We vervoeren allerlei materialen voor bouwwerken, nu bijvoorbeeld ramen en deuren voor gevelonderhoud. Soms is het puin of sloopafval bij renovatieprojecten. Het is al met al erg gevarieerd.”
Aanhangwagens die jaren meegaan
Bij Prins Bouw rijden verschillende soorten aanhangwagens, waarvan de meeste al jaren meegaan. Plateauwagens, kiepers en ook enkele schaftwagens. Eric (Prins Bouw): "De eersten zijn lang geleden aangeschaft, maar doen nog steeds goed mee. Bij slijtage laten we de aanhangwagen repareren of vervangt Van der Horst een onderdeel. Ook gaan ze jaarlijks voor onderhoud. De laatste jaren proberen we meer eenheid in de vloot te krijgen."
'Je wandelt bij Van der Horst naar binnen en hebt meteen een praatje'
Speciale verzoeken voor aanhangwagens
Prins Bouw komt met steeds meer speciale verzoeken voor de aanhangwagens. Dat vinden we mooi. "Onze nieuwe aanhangers hebben achteraan beschermrekken voor de verlichting", legt Eric (Prins Bouw) uit. “De oudere modellen hadden dit niet, daardoor was er vaker schade. We beginnen vroeg. En als je in het donker achteruitrijdt, gaat het wel eens mis. Ook hebben de nieuwe aanhangwagens een koffer. Handig voor het vervoeren van netten.”
Klant vanaf de Waterweg
Eric (Prins Bouw): "Ik zou Van der Horst Aanhangwagens zeker aanbevelen, want ze leveren goed werk. En ze hebben een no-nonsense cultuur. Je wandelt naar binnen en hebt meteen een praatje. Dat was vroeger niet anders. Want ik kwam er al toen ze nog aan de Waterweg zaten. Nu zit Van der Horst in dat mooie pand op De Kolk, waar ze alweer bijna uit hun jasje groeien. Dat zegt genoeg, vind ik."
Heb jij ook speciale wensen voor jouw aanhangwagen? Kijk eens bij onze speciaalbouw.